MODUS LED panel Q-DECO 36W 3900lm/853 IP20; 60x60cm SKY32 poz.22
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY3222
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY3222
EAN.:8595073736120
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099006211 |
| Délka | 1210 |
| Šířka | 240 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1230 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 123 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 265 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 127 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 950 |
| Zástavbová šířka | 150 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 26 W |
| Světelný tok | 3300 lm |
| EAN | 8596099006211 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOESO3000RMKO4ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY3222
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY3222
EAN.:8595073736120
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2012
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2012
EAN.:8596099013974
KOD KRAT.:PHEMVMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951430736000
EAN.:8719514307360
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena