LEDVANCE stropnice SURF.C.VAL 24W 1920lm/830 IP44 30Y ;
KOD KRAT.:OSISFCI24/830
KOD VÝR.:4058075618022
EAN.:4058075618022
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099015275 |
| Délka | 1570 |
| Šířka | 86 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 1590 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| odolnost svítidla | IK07 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 159 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Součástí akce | MODUS Akce jaro |
| Světelný tok | 8500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 145 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Účinnost svítidla | 147 |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 90 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1200 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 58 W |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | MOVL1X4LND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099015275 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISFCI24/830
KOD VÝR.:4058075618022
EAN.:4058075618022
KOD KRAT.:PHI8721103105615
KOD VÝR.:872110310561500
EAN.:8721103105615
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/4
KOD VÝR.:8719514309784
EAN.:8719514309784
KOD KRAT.:PHLEDMLS344464
KOD VÝR.:871951434446400
EAN.:8719514344464
KOD KRAT.:OSISFCV42/840PS
KOD VÝR.:4099854042133
EAN.:4099854042133
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:MFCONOLED
KOD VÝR.:CONOLED 5W
KOD KRAT.:PHWHFM114LH
KOD VÝR.:871150053682230
EAN.:8711500536822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena