MEGAMAN svít.příslušenstvi DINO2 kryt koncový˙
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8596099015312 |
| Délka | 1270 |
| Šířka | 86 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 1290 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| odolnost svítidla | IK07 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 129 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Součástí akce | MODUS Akce jaro |
| Světelný tok | 5500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 160 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Účinnost svítidla | 145 |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 90 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 900 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 38 W |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | MOVL1X4MND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099015312 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
KOD KRAT.:SISSN1203E
KOD VÝR.:SSN1203E
EAN.:8595092115401
KOD KRAT.:BEJ0197
KOD VÝR.:2503000100
EAN.:8595025316370
KOD KRAT.:OSISFCI24/830S
KOD VÝR.:4058075618084
EAN.:4058075618084
KOD KRAT.:OSQTI214/24/21/39
KOD VÝR.:4008321383396
EAN.:4008321383396
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:PHLEDB7W/CDF/BL
KOD VÝR.:8718699772093
EAN.:8718699772093
KOD KRAT.:PHLEDCPLS344242
KOD VÝR.:871951434424200
EAN.:8719514344242
KOD KRAT.:OSQTFIT114-35
KOD VÝR.:4008321971234
EAN.:4008321971234
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena