PHILIPS LED reflektor CorePro Cl. PAR16 3.1W/25W GU10 4000K 230lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU103.1W/840
KOD VÝR.:871869672831400
EAN.:8718696728314
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099000974 |
| Délka | 675 |
| Šířka | 135 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 720 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| odolnost svítidla | IK08 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 72 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1450 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Účinnost svítidla | 132 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 110 mm |
| Výška/hloubka | 100 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 400 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 11 W |
| EAN | 8596099000974 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOPL1000S1W4ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU103.1W/840
KOD VÝR.:871869672831400
EAN.:8718696728314
KOD KRAT.:SEZ6304-15/S
KOD VÝR.:6304-15 P/S
EAN.:8594031135678
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena