MODUS nouzové svítidlo TIGER 1x8W SA/1h. IP22 přisaz/podhl;˙
KOD KRAT.:MOTG/8W/T/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:TG/8W/T/1/SA/X/TR
EAN.:5902448910598
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073726589 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 650 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 630 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 602 |
| Zástavbová šířka | 602 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073726589 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOI418ALDP625EPSA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOTG/8W/T/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:TG/8W/T/1/SA/X/TR
EAN.:5902448910598
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena