MODUS stropnice BRS 36W 3900lm/830 IP40; opál 480mm mikrovl.senzor
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/NDSM
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/NDSM
EAN.:8595073714982
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073729207 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1196 mm |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 119.6 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 296 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 94 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 1176 |
| Zástavbová šířka | 276 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073729207 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOI236KP/IP54 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/NDSM
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/NDSM
EAN.:8595073714982
KOD KRAT.:WG221-412/10
KOD VÝR.:221-412/10
EAN.:8594031135982
KOD KRAT.:WG773-173/3
KOD VÝR.:773-173/3
EAN.:8594031136118
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena