MODUS nouzové svítidlo LED AXN 1x6W SE/1h. IP65 přisaz. ;U-univ. optika bílá
KOD KRAT.:MOAXNU/6W/B/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/AXNU/6W/B/1/SE/X/WH/PO4
EAN.:5902448971100
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073792188 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 630 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 600 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 86 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 97 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová hloubka | 97 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 32 W |
| Světelný tok | 2750 lm |
| EAN | 8595073792188 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOINLA1C4V1/700ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOAXNU/6W/B/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/AXNU/6W/B/1/SE/X/WH/PO4
EAN.:5902448971100
KOD KRAT.:OSEA7/84012V
KOD VÝR.:4058075757608
EAN.:4058075757608
KOD KRAT.:PHLEDGU104.5/CW/3BL
KOD VÝR.:8718696686843
EAN.:8718696686843
KOD KRAT.:MGFCL53600em/840
KOD VÝR.:FCL53600em
EAN.:4892657082418
KOD KRAT.:OS4099854062186
KOD VÝR.:4099854062186
EAN.:4099854062186
KOD KRAT.:OSEVINBW1.5W/824
KOD VÝR.:4058075293243
EAN.:4058075293243
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena