PHILIPS LS montážní kit LED pásky (mounting clips) IP20 50pcs EU
KOD KRAT.:PHLEDLS354975
KOD VÝR.:871951435497500
EAN.:8719514354975
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099003388 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Příkon | 27 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 640 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 119 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8596099003388 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUS3000A4KN/DALI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDLS354975
KOD VÝR.:871951435497500
EAN.:8719514354975
KOD KRAT.:PHI8719514465213
KOD VÝR.:871951446521300
EAN.:8719514465213
KOD KRAT.:HDL274B
KOD VÝR.:L274B
EAN.:8595118815704
KOD KRAT.:PHIW8719514551015
KOD VÝR.:871951455101500
EAN.:8719514551015
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena