Schneider N.UNICA.Studio ram.kryci dvojnásobný ; bílá
KOD KRAT.:AMNU200418
KOD VÝR.:NU200418
EAN.:3606489452360
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099047177 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 60 W |
| Užitý zdroj | LED |
| KOD | MOQD5A/1050DALISKY20 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099047177 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMNU200418
KOD VÝR.:NU200418
EAN.:3606489452360
KOD KRAT.:OS4099854463631
KOD VÝR.:4099854463631
EAN.:4099854463631
KOD KRAT.:PHLEDLS355033
KOD VÝR.:871951435503300
EAN.:8719514355033
KOD KRAT.:PHICL2576W27KW
KOD VÝR.:871869975878300
EAN.:8718699758783
KOD KRAT.:PHI8719514435254
KOD VÝR.:871951443525400
EAN.:8719514435254
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:OS4099854649868
KOD VÝR.:4099854649868
EAN.:4099854649868
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena