PHILIPS LED reflektor CorePro R80 8W/100W E27 2700K 670lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPR808/827
KOD VÝR.:871869681185600
EAN.:8718696811856
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099002183 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 60 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8596099002183 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQD5A/1050ND/SKY06 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPR808/827
KOD VÝR.:871869681185600
EAN.:8718696811856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena