PHILIPS LED reflektor MASTER Value PAR16 4.9W/50W GU10 2700K 355lm/36° DimTo 25Y
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073736120 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8595073736120 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQD5A/700ND/SKY3222 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2012
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2012
EAN.:8596099013974
KOD KRAT.:PHEMVMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951430736000
EAN.:8719514307360
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena