Schneider rozvodnice na omítku Mini.Pragma 12mod. IP40 kouř.dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMMIP12112S
KOD VÝR.:MIP12112S
EAN.:3606480455971
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073792263 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP40 |
| Příkon | 33 W |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8595073792263 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQD5A/700NDSKY21 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMMIP12112S
KOD VÝR.:MIP12112S
EAN.:3606480455971
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena