MODUS piktogram P27S unik dolu vpravo 100x300mm
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073759877 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 1210 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5650 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 320 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 105 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1196 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 296 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 54 W |
| EAN | 8595073759877 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQ2C/1050ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena