ELEKTROBOCK zvonkové tlačítko náhradní.k.bezdr.zvonkům BZ910
KOD KRAT.:EOBZ910
KOD VÝR.:1910
EAN.:8594012220843
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902869501542 |
| Délka | 222 |
| Šířka | 227 |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | Autotest |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 0 mm |
| Krytí | IP66 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 360 lm |
| Šířka balení | 230 mm |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 0 mm |
| Výška/hloubka | 77 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902869501542 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOODB/3x1W/B/1/SA/AT | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EOBZ910
KOD VÝR.:1910
EAN.:8594012220843
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena