PHILIPS svít.down.LED 59444 MESON 080 5.5W 30K BK recessed
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448947204 |
| Délka | 276 |
| Šířka | 143 |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | NIL |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 276 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| Příkon | 2 W |
| Řazení vypínače | Průbežný okruh/nouzový okruh |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 143 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 44 mm |
| Výška/hloubka | 44 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 250 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902448947204 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOETE/2W/C/1/SA/X/WH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena