EATON proudový chránič 4-pól 40A 30mA 6kA /286508/
KOD KRAT.:EAPF6-40/4/003
KOD VÝR.:286508
EAN.:4015082865085
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448997452 |
| Délka | 276 |
| Šířka | 143 |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | Autotest |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 276 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| Příkon | 2 W |
| Řazení vypínače | Průbežný okruh/nouzový okruh |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 143 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 44 mm |
| Výška/hloubka | 44 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 270 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902448997452 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOETE/2W/B/1/SA/AT/W | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAPF6-40/4/003
KOD VÝR.:286508
EAN.:4015082865085
KOD KRAT.:MOQD5A/700NDSKY21
KOD VÝR.:QD5A600/700ND/SKY21
EAN.:8595073792263
KOD KRAT.:AMMIP12112S
KOD VÝR.:MIP12112S
EAN.:3606480455971
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena