MODUS LED panel US 36W 3900lm/840 IP20; 30x120cm podhled. ND
KOD KRAT.:MOUS4000C4KN/ND
KOD VÝR.:US4000C4KN600/ND
EAN.:8596099002480
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Délka | 600 |
| Šířka | 46 |
| Výška | 71 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1760 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 16 W |
| EAN | 8596099169473 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOBA2000S345TRI/NDMU | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUS4000C4KN/ND
KOD VÝR.:US4000C4KN600/ND
EAN.:8596099002480
KOD KRAT.:SASPRIA75360C
KOD VÝR.:RIA.3.234
EAN.:8014748302397
KOD KRAT.:MOZH21
KOD VÝR.:54102
EAN.:8595073762402
KOD KRAT.:NAH384033000
KOD VÝR.:384033000
EAN.:8595209905956
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:KKKEFZ80_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80_KB
EAN.:8595568936288
KOD KRAT.:MOQ2C/1050ND
KOD VÝR.:Q2C600/1050ND
EAN.:8595073759877
KOD KRAT.:MOQN5A625/1050ND
KOD VÝR.:QN5A625/1050ND
EAN.:8596099007843
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena