LEDVANCE DR DA NF P 60/150-600/220 L FS1 LEDV
KOD KRAT.:OS4058075851566
KOD VÝR.:4058075851566
EAN.:4058075851566
| Výrobce: | |
| Produktová řada | BRS |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099039905 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Příkon | 34 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 115 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 480 |
| Výška/hloubka | 150 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | MOBRS4KOPC480V3/NDNZ | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099039905 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075851566
KOD VÝR.:4058075851566
EAN.:4058075851566
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KNOPD2
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KNOPDB/ND
EAN.:8596099047214
KOD KRAT.:MOBONE27
KOD VÝR.:BONE27
EAN.:8595073785852
KOD KRAT.:SISSC1301E
KOD VÝR.:SSC1301E
EAN.:8592718014667
KOD KRAT.:PHIW8720169072510
KOD VÝR.:872016907251000
EAN.:8720169072510
KOD KRAT.:SISSC1401
KOD VÝR.:SSC1401
EAN.:8592718021542
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena