PHILIPS stropní svítidlo myLiving Suede 1x12W 1200lm/827 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI31801/31/EO
KOD VÝR.:8718696163580
EAN.:8718696163580
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073730463 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 400 mm |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 8595073730463 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOTELSPOJ | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI31801/31/EO
KOD VÝR.:8718696163580
EAN.:8718696163580
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena