LEDVANCE svít.přísluš. TruSys.FLEX lišta.napájecí 5-pol. ; 4650mm
KOD KRAT.:OSITRUFLRAIL46505P
KOD VÝR.:4058075793156
EAN.:4058075793156
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073796445 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595073796445 | ks | 1 | ks |
| KOD | MO1410369002 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSITRUFLRAIL46505P
KOD VÝR.:4058075793156
EAN.:4058075793156
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena