MODUS LED panel Q-DECO 36W 3900lm/853 IP20; 60x60cm SKY20 poz.13
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2013
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2013
EAN.:8596099013967
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099120900 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 580 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 58 cm |
| Příkon | 239 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 30800 lm |
| Šířka balení | 220 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Výška balení | 120 mm |
| Krytí | IP65 |
| KOD | MORH300N4/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099120900 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2013
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2013
EAN.:8596099013967
KOD KRAT.:NO101493
KOD VÝR.:101493
EAN.:8592765014948
KOD KRAT.:OSEVING1256.5W/824D
KOD VÝR.:4058075808997
EAN.:4058075808997
KOD KRAT.:MO2430320731
KOD VÝR.:2430320731
KOD KRAT.:SEZ6303-15P/S
KOD VÝR.:6303-15P/S
EAN.:8585007331637
KOD KRAT.:SEZSTI613-6
KOD VÝR.:STI613-6
EAN.:5999547616131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena