Akce
WAGO svorka s páčkou 5x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-415
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073732665 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 640 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 64 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 610 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073732665 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOI418ALDPEPSDD | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/827
KOD VÝR.:872016919483000
EAN.:8720169194830
KOD KRAT.:WG2273-204/10
KOD VÝR.:2273-204/10
EAN.:8594031135562
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena