MODUS nouzové svítidlo LED INFINITY-II BW 2W SA/SE/3h. IP41 přisaz; autot. bílá
KOD KRAT.:MOIF2BWS/2W/B/3SAATW
KOD VÝR.:OZN/IF2BWS/2W/B/3/SA/AT/WH
EAN.:5902869535721
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HELIOS |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902869524671 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 140 mm |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Výška balení | 80 mm |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 5902869524671 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOHWM/3W/C/3/SA/X/OP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIF2BWS/2W/B/3SAATW
KOD VÝR.:OZN/IF2BWS/2W/B/3/SA/AT/WH
EAN.:5902869535721
KOD KRAT.:MOSK4000M4NDMULTI/1
KOD VÝR.:SK4000M4NDMULTI/B
EAN.:8596099111380
KOD KRAT.:MOSK-8/1W/E/3/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/SK-8/1W/E/3/SE/X/WL
EAN.:5902448967158
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena