ABB rozvodnice pod omítku Mistral41F 48mod. IP41 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099084264 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 630 mm |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| EAN | 8596099084264 | ks | 1 | ks |
| KOD | MORAM100A/9003 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena