OSRAM halogenová žárovka 64336 A 62W 6.6A
KOD KRAT.:OSH64336A
KOD VÝR.:4008321186713
EAN.:4008321186713
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099081591 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 43 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 79 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099081591 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQNXP4000A600MIXW/2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64336A
KOD VÝR.:4008321186713
EAN.:4008321186713
KOD KRAT.:BEP5705
KOD VÝR.:3402005000
EAN.:8595025363589
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:MOFITA4KO625
KOD VÝR.:FITA4KO625
EAN.:8596099043896
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1600/700ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/700NDK
EAN.:8595073736496
KOD KRAT.:AMA9D55610
KOD VÝR.:A9D55610
EAN.:3606480472619
KOD KRAT.:BEEV020
KOD VÝR.:2617002000
EAN.:8595025394026
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena