ABB ELEMENT kryt spínače dělený ;bílá/bílá
KOD KRAT.:AB3558E-A00652 03
KOD VÝR.:3558E-A00652 03
EAN.:8595017233258
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073744491 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 34 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 121 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 596 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 596 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4100 lm |
| KOD | MOQ2A600/FS700ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073744491 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558E-A00652 03
KOD VÝR.:3558E-A00652 03
EAN.:8595017233258
KOD KRAT.:MOQ2E600/250DIM
KOD VÝR.:Q2E600/250DIM
EAN.:8595073719123
KOD KRAT.:PHH8720169371590
KOD VÝR.:872016937159000
EAN.:8720169371590
KOD KRAT.:SIWZ401A-1
KOD VÝR.:WZ401A-1
EAN.:8592718019525
KOD KRAT.:MOQP2A600/700DALIT
KOD VÝR.:QP2A600/700DALIT
EAN.:8596099027353
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena