OSRAM tracklight SPOT CYLINDER WT GU10 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854455407
KOD VÝR.:4099854455407
EAN.:4099854455407
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099096618 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 124 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 85 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 85 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 42 W |
| Světelný tok | 5200 lm |
| EAN | 8596099096618 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLAB5000A3KO600ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455407
KOD VÝR.:4099854455407
EAN.:4099854455407
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600/DIM
KOD VÝR.:US4000A4KN600/DIM
EAN.:8596099023003
KOD KRAT.:KACYKY3A1.5
KOD VÝR.:CYKY3x1.5
EAN.:8592285037441
KOD KRAT.:FA39018
KOD VÝR.:39018
EAN.:8429760812241
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0134
KOD VÝR.:2CDS251001R0134
EAN.:4016779464307
KOD KRAT.:OSVHIT400N
KOD VÝR.:4058075039766
EAN.:4058075039766
KOD KRAT.:MOPIK24S
KOD VÝR.:OZAWPIK24S
EAN.:5902288988429
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 03
KOD VÝR.:3558E-A00610 03
EAN.:8595017272752
KOD KRAT.:OS4099854291128
KOD VÝR.:4099854291128
EAN.:4099854291128
KOD KRAT.:MDTS130/20
KOD VÝR.:S130-20NEW
EAN.:8594031134442
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena