PHILIPS LED 90W A60 WH FR ND 1PF/12-DISC
KOD KRAT.:PH8718699745646
KOD VÝR.:871869974564600
EAN.:8718699745646
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099065058 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 37 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 116 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová hloubka | 52 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4300 lm |
| EAN | 8596099065058 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOISRAC4KVM3V160/DA1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8718699745646
KOD VÝR.:871869974564600
EAN.:8718699745646
KOD KRAT.:PHI8721103069054
KOD VÝR.:872110306905400
EAN.:8721103069054
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V162/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V162/ND1400I3
EAN.:8595073722284
KOD KRAT.:MOEVAL1LKV4V1/1400ND
KOD VÝR.:EVAL1LKV4V1/1400ND
EAN.:8595073715033
KOD KRAT.:PHL18/840SECURA
KOD VÝR.:871150064010940
EAN.:8711500640109
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena