MODUS stropnice BRSB 15W 1700lm/3000 IP44 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDN1
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDNZ/1500
EAN.:8596099076368
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099030759 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 76 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 97 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 602 |
| Zástavbová hloubka | 97 |
| Zástavbová šířka | 602 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 50 W |
| Světelný tok | 3800 lm |
| EAN | 8596099030759 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOINLA1C4V1625/10501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDN1
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDNZ/1500
EAN.:8596099076368
KOD KRAT.:BES03230
KOD VÝR.:2425230220
EAN.:8595025353849
KOD KRAT.:PHIH8719514492776
KOD VÝR.:871951449277600
EAN.:8719514492776
KOD KRAT.:OSF4099854328633
KOD VÝR.:4099854328633
EAN.:4099854328633
KOD KRAT.:OS4099854674501
KOD VÝR.:4099854674501
EAN.:4099854674501
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
KOD KRAT.:NAL10/865
KOD VÝR.:108102000
EAN.:8595209920638
KOD KRAT.:BEP3114
KOD VÝR.:1440013125
EAN.:8592920092163
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena