MODUS LED panel Q 52W 5800lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP2A600/1050NDNZ
KOD VÝR.:QP2A600/1050NDNZ
EAN.:8595073749342
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099095826 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 102 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 5000 lm |
| EAN | 8596099095826 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT5000A5KN600/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP2A600/1050NDNZ
KOD VÝR.:QP2A600/1050NDNZ
EAN.:8595073749342
KOD KRAT.:MOQN3A600/BFS700ND
KOD VÝR.:QN3A600/BFS700ND
EAN.:8596099083649
KOD KRAT.:SIPF32
KOD VÝR.:PF32
EAN.:8592718010959
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena