DURACELL baterie hodinková 389/390 ;BL1
KOD KRAT.:DRH389/390BL1
KOD VÝR.:50953141
EAN.:5000394068131
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099048990 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3950 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 113 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 8596099048990 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT4000A3KN/ND/90 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRH389/390BL1
KOD VÝR.:50953141
EAN.:5000394068131
KOD KRAT.:MOPL/1W/B/3/SA/AT/GR
KOD VÝR.:OZAWPL3ATSA
EAN.:5902448913353
KOD KRAT.:MOISSAC4KV3V160/ND10
KOD VÝR.:ISSAC4KV3V160/ND1050I3
EAN.:8596099003913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena