MODUS LED panel IS 37W 4300lm/830 IP20 ND; 60x60cm omega ;I3
KOD KRAT.:MOISSAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISSAC4KV3V160/ND1400I3
EAN.:8596099003920
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099088293 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 127 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| KOD | MOFIT4000A4KOT/ND | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099088293 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOISSAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISSAC4KV3V160/ND1400I3
EAN.:8596099003920
KOD KRAT.:AMNU800418
KOD VÝR.:NU800418
EAN.:3606489458355
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KVM4DALI
KOD VÝR.:LLL6000RL2KVM4DALI
EAN.:8596099007324
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160DI10
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/DALI1050I5
EAN.:8596099018177
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena