SEZ vývodka těsnící PG 7 s maticí ;šedá
KOD KRAT.:SEZTVM 7-02
KOD VÝR.:TVM 7-02
EAN.:8585007336847
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DONL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 28 W |
| KOD | MODONL4000M3BB50/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZTVM 7-02
KOD VÝR.:TVM 7-02
EAN.:8585007336847
KOD KRAT.:BEDCCV19
KOD VÝR.:1550000056
EAN.:8592920098295
KOD KRAT.:JCR20BL2
KOD VÝR.:JCB-R20-2B
EAN.:5050028025559
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:ENL522UBL1
KOD VÝR.:7638900332872
EAN.:7638900332872
KOD KRAT.:GPCR2016
KOD VÝR.:1042201615
EAN.:4891199001123
KOD KRAT.:VAHV392BL1
KOD VÝR.:V392
EAN.:4008496245796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena