PHILIPS HUE Hue Play Wall washer 2-pack black EU/UK
KOD KRAT.:PHH8720169385993
KOD VÝR.:872016938599300
EAN.:8720169385993
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DONL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099117429 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Příkon | 16 W |
| Světelný tok | 2300 lm |
| EAN | 8596099117429 | ks | 1 | ks |
| KOD | MODONL2500M4BB80/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169385993
KOD VÝR.:872016938599300
EAN.:8720169385993
KOD KRAT.:KKHS6_ZA
KOD VÝR.:HS 6_ZA
EAN.:8595057608795
KOD KRAT.:MOEXAL5000CS3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL5000CS3KOPDB/DALIT
EAN.:8596099066321
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:AB5013E-A00251 01
KOD VÝR.:5013E-A00251 01
EAN.:8595017247453
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena