MODUS LED highbay HBS 82W 12600lm/857 IP65; ND sir.zářič
KOD KRAT.:MOHBS120W5KC/ND
KOD VÝR.:HBS120W5KC/ND
EAN.:8596099041779
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099114121 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 163 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 16000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | highbay |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| KOD | MOHBM250W4PC/ND/HT55 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099114121 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHBS120W5KC/ND
KOD VÝR.:HBS120W5KC/ND
EAN.:8596099041779
KOD KRAT.:MOAXEPR/3W/C/1/SA/XW
KOD VÝR.:OZN/AXEPR/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869551592
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena