PHILIPS výb.halogen. COSMO Wh CPO-TW 140W/728 230V PGZ 12
KOD KRAT.:PHVCPOTW140/728
KOD VÝR.:871150020853815
EAN.:8711500208538
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099180010 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Krytí | IP40 |
| Příkon | 14 W |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Úhel vyzařování | 35 st. |
| EAN | 8596099180010 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOPARD1500N3B/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCPOTW140/728
KOD VÝR.:871150020853815
EAN.:8711500208538
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena