PHILIPS LED 100W A67 E27 WW FR ND 6CT/6 EC
KOD KRAT.:PH8719514451414
KOD VÝR.:871951445141400
EAN.:8719514451414
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073701692 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 750 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Veřejné osvětlení |
| přepravní rozměr cm | 75 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| KOD | MOKLV | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073701692 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099026318 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514451414
KOD VÝR.:871951445141400
EAN.:8719514451414
KOD KRAT.:PHVHPIT450/645
KOD VÝR.:871869673653100
EAN.:8718696736531
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
KOD KRAT.:PHVCDMTM35/930
KOD VÝR.:871150021149115
EAN.:8711500211491
KOD KRAT.:KACYKY5C6
KOD VÝR.:CYKY5x6
EAN.:2029000001952
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena