MODUS LED prachotěsné svítidlo P5000M4NDMULTI/P1 ; průb.
KOD KRAT.:MOP5000M4NDMULTI/P1
KOD VÝR.:P5000M4NDMULTI/P1
EAN.:8596099150198
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073725308 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 190 mm |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 19 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 8595073725308 | ks | 1 | ks |
| KOD | MODRIVER1050ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOP5000M4NDMULTI/P1
KOD VÝR.:P5000M4NDMULTI/P1
EAN.:8596099150198
KOD KRAT.:MOEXALCSC/ND/ZAVES
KOD VÝR.:EXALCSC/ND/ZAVES
EAN.:8596099053017
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0064
KOD VÝR.:2CDS251001R0064
EAN.:4016779464000
KOD KRAT.:MOSPMP3000KN4/370/NR
KOD VÝR.:SPMP3000KN4/370/ND/PIR
EAN.:8596099129712
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0635
KOD VÝR.:2CDS271001R0635
EAN.:4016779543828
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena