PHILIPS bodové svítidlo pro žárovku myLiving Pongee 1xGU10 IP20 ;černá
KOD KRAT.:PHI50581/30/PN
KOD VÝR.:8718696164785
EAN.:8718696164785
| Výrobce | MF-Light |
|---|---|
| Světelný tok | 460 lm |
| teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Barevné provedení | stříbrné |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| KOD | MFCONOLED | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI50581/30/PN
KOD VÝR.:8718696164785
EAN.:8718696164785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena