LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE VAL UN T8 1.2m 18W/36W G13 2000lm/865 30Y
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SIENA |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657060270 |
| Rozměry | 80x80x55mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 110 mm |
| Možnost stmívat | Dim2Warm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Svítivost | 1800 cd |
| Šířka balení | 110 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | downlight |
| Výška balení | 90 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 500 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4892657060270 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGF28100RC-w/828/SV | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
KOD KRAT.:MGLC1403CS/WW/E14
KOD VÝR.:LC1403CS
EAN.:4892657052428
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
KOD KRAT.:OSEST8VALEM7830
KOD VÝR.:4099854039027
EAN.:4099854039027
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena