KRAJICZECH FV VDD 8/120 Vruty do dřeva s talíř.hl. s hvěz. 6hranem ZZ ;bal.50ks
KOD KRAT.:KCVDD8120B
KOD VÝR.:VDD8/120B
| Výrobce: | |
| Produktová řada | BERTO |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657054712 |
| Váha | 0.3 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | MGLA10025 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657054712 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCVDD8120B
KOD VÝR.:VDD8/120B
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP0615
KOD VÝR.:1902060500
EAN.:8595025309570
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena