KRAJICZECH FV MK8 Matice kladívková M8 - A2 (bal.500ks)
KOD KRAT.:KCMK8B
KOD VÝR.:MK8B
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657098815 |
| Váha | 0.100 kg |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 110 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 110 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 8.6 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 810 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLG7108.6/WW/E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657098815 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCMK8B
KOD VÝR.:MK8B
KOD KRAT.:PHLEDCGU104.983012BL
KOD VÝR.:871951430863300
EAN.:8719514308633
KOD KRAT.:EEEKL1ST80B
KOD VÝR.:1000104
EAN.:9006604179198
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:AMPKF32F735
KOD VÝR.:PKF32F735
EAN.:3303432033002
KOD KRAT.:HDL249E
KOD VÝR.:L249E
EAN.:8596425109883
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena