MEGAMAN LED žárovka A60 9.6W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657089325 |
| Váha | 0.100 kg |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 112 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 112 |
| Průměr | 60 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 6.8 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 360 st. |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 810 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657089325 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG206068/WW/E27 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
KOD KRAT.:SIPP4/0
KOD VÝR.:PZ13
EAN.:8592718025953
KOD KRAT.:PHI17337/93/PN_pos
KOD VÝR.:8718696157053
EAN.:8718696157053
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:EOBZ912
KOD VÝR.:1912
EAN.:8594012220836
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena