Akce
WAGO krabicová svorka 3x0.5-2.5 mm2 transp/oranž Kód:2273-203
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 1513 x 28 mm |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 29 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 163.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2500 lm |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 156 st. |
| Výška balení | 1635 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G13 |
| Příkon | 22 W |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | MGLT200220/15v03/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657111569 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHPILEDT22/840HO
KOD VÝR.:872790097547500
EAN.:8727900975475
KOD KRAT.:MGLT205180/12v02/840
KOD VÝR.:LT205180/mb-12v02/4000K
EAN.:4892657118346
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena