EATON rozvodnice na omítku BC-O-1/18-TW-ECO 18mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABC-O-1/18-TW-ECO
KOD VÝR.:281692
EAN.:4015082816926
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657098945 |
| Délka | 100 |
| Průměr | 63 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | R63 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 420 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 6.5 W |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLR217065-OPv00-828 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657098945 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EABC-O-1/18-TW-ECO
KOD VÝR.:281692
EAN.:4015082816926
KOD KRAT.:OS4099854044649
KOD VÝR.:4099854044649
EAN.:4099854044649
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena