OSRAM LED svíčka B37 4.5W/25W E14 2700K/RGBW 250lm Dim 25Y opál ;REM.
KOD KRAT.:OSEB25/4.5/RGBWRM
KOD VÝR.:4058075430778
EAN.:4058075430778
| Výrobce: | |
| Produktová řada | AR111 |
|---|---|
| Výrobce | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4020856419029 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 112 mm |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.2 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 112 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 91 mm |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 900 lm |
| Úhel vyzařování | 45 st. |
| EAN | 4892657097290 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4020856419029 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLR212110dmdb/828 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEB25/4.5/RGBWRM
KOD VÝR.:4058075430778
EAN.:4058075430778
KOD KRAT.:AMEPH4300121
KOD VÝR.:EPH4300121
EAN.:3606480526930
KOD KRAT.:BES03030
KOD VÝR.:2421130212
EAN.:8595025348838
KOD KRAT.:MOLV2U/3W/C/3/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2U/3W/C/3/SA/X/WH
EAN.:5902869503812
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena