PHILIPS LED reflektor MASTER.UE PAR16 2.1W/50W GU10 2700K 400lm/36° NonDim 50Y
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/827
KOD VÝR.:872016919485400
EAN.:8720169194854
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657088205 |
| Rozměry | 80 x 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | Dim2Warm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 5.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | MGLG5205.5w-E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657088205 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/827
KOD VÝR.:872016919485400
EAN.:8720169194854
KOD KRAT.:OSEGU105W36D6
KOD VÝR.:4058075198647
EAN.:4058075198647
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
KOD KRAT.:PHLEDCA7.3/CWF/BL
KOD VÝR.:872016918809900
EAN.:8720169188099
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
KOD KRAT.:OMADR53000
KOD VÝR.:ADR53000
EAN.:8591728530006
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
KOD KRAT.:PHELEDTM18.2/830HO
KOD VÝR.:871869959241700
EAN.:8718699592417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena