PHILIPS zářivka MASTER TL-D SUPER 80 36W/840-1 G13 970mm
KOD KRAT.:PHL36/840-1
KOD VÝR.:871150055877040
EAN.:8711500558770
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657100402 |
| Délka | 78 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 78 x 45 mm |
| Balení | 60 ks |
| Váha | 0.035 kg |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 87 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 4.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657100402 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG204045/WW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL36/840-1
KOD VÝR.:871150055877040
EAN.:8711500558770
KOD KRAT.:OSHLX64640
KOD VÝR.:4050300006727
EAN.:4050300006727
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena