EATON rozvodnice pod omítku BF-UT-4/96-C 96mod. IP30 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABF-UT-4/96-C
KOD VÝR.:103118
EAN.:4015081029570
| Délka balení | 45 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 87 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Označení zdroje | P45 |
| Reflektor | NE |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 4892657063387 |
| Rozměry | 84 x 45 mm |
| Energetická třída | F |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Výrobce | MEGAMAN |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Patice | E27 |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 2.9 W |
| Životnost | 15000 hod |
| Provedení | opál |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 84 |
| Váha | 0.023 kg |
| Průměr | 45 mm |
KOD KRAT.:EABF-UT-4/96-C
KOD VÝR.:103118
EAN.:4015081029570
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
KOD KRAT.:EABF-U-6/144-C
KOD VÝR.:283051
EAN.:4015082830519
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena