EMOS reflektor (floodlight) s držákem 150 W 103 včetně zdroje černá Kód:G3101˙
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657052428 |
| Délka | 101 |
| Průměr | 35 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 3 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657052428 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLC1403CS/WW/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
KOD KRAT.:OSEST8VALEM7830
KOD VÝR.:4099854039027
EAN.:4099854039027
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena